Blog

O nas:

Pisze ja-Natalia. Mama i żona, z zawodu księgowy. 

To jest nasz blog, Lili (2), Nikodema(6), mamy i taty.
Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi ze zostanę księgowym, padła bym ze śmiechu. A jednak zaprzyjaźniłam się z cyferkami wiec dlaczego nie mogłabym zacząć pisać bloga?
Wjazdy dalej i bliżej traktujemy jak terapie na cale zło na świecie.

Wszystko co widzimy, staram się upamiętniać na zdjęciach. Pamięć mnie często zawodzi a wracając do zdjęcia od razu widzę jego historie. Poza tym, już od dawna to moje małe hobby.
Na codzień mieszkamy pod Londynem. Tu pracujemy i chodzimy do szkoły.
Nikodem pierwszoklasista, załapał bakcyla i bardzo interesuje się tym gdzie na mapie znajduje się nasz cel podroży, w jakim języku się tam mówi i oczywiście jakiej drużynie się tam kibicuje. Od jakiegoś czasu zbiera pochwały od nauczycieli za dobra znajomość geografii. To motywuje.
Lila dwulatka, bardzo dobrze się klimatyzuje w nowych miejscach. Samolotem leciała póki co, 10 razy. Żaden z nich nie sprawił jej problemow, uznajemy wiec ze to lubi.

Plan
Naszym następnym przystankiem w 2017 będzie Polska i dolny Śląsk, później Włochy, jezioro Garda, Wenecja i Werona. Może uda się tez zahaczyć o Szwajcarię. Bardzo bym chciała! W niedalekiej przyszłości chcemy zwiedzić Indonezję. Planujemy też zjeść prawdziwa Tom Yam. W Tajlandii..

PS. Wszystkie zdjęcia oraz teksty zamieszczone na blogu są naszego autorstwa.
Jakiekolwiek kopiowanie i rozpowszechnianie treści oraz zdjęć zawartych na stronie bez mojej zgody jest zabronione, gdyż łamie prawa autorskie (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Jeśli chciałbyś użyć któregoś z nich, skontaktuj się z nami.